משכנתא לעסקים

משכנתא מוכרת לנו בעיקר בתור אמצעי לקנות בית, חלומן של משפחות רבות. עם זאת, משכנתא יכולה להיות קשורה גם לרכישת נכס מסחרי בו תרצו להקים את העסק שלכם. משכנתא לעסקים דומה באופן עקרוני למשכנתא פרטית אך עדיין ישנם הבדלים הקשורים גם לנכונות של הבנק לתת את המשכנתא וגם לתנאים בהם היא ניתנת. יועץ משכנתאות פרטי אשר מתמחה ומכירך היטב גם את הנושא של משכנתא לעסקים יוכל לעזור לכם למצוא את התנאים הטובים ביותר לקבלת המשכנתא וגם את הגוף אשר יציב תנאים פחות קשוחים כך שהרף לקבלת משכנתא יהיה נמוך יותר. לפרטים ומידע נוסף חייגו 052-7990260

משכנתא לעסקים

במה שונה משכנתא לעסקים ממשכנתא פרטית?

כאשר מדובר על משכנתא לעסקים, הבטוחה העיקרית שיש לבנק היא פעילות העסק והרווחיות שלו, אלא אם אתם ממשכנים נכס שבבעלותכם לטובת רכישת הנכס המסחרי, למשל את הבית שלכם או את הנכס המסחרי עצמו. אם תעשו כך רמת הדרישות תרד כיוון שהסיכון שלוקח הבנק נמוך הרבה יותר. אם אין נכס בבעלותכם או שאינכם מעוניינים למשכן נכס, תצטרכו לעבוד קשה יותר כדי להוכיח לבנק שהוא יכול להיות רגוע לגביכם. הדבר יהיה כרוך בהצגת נתונים שונים מפעילות העסק כמו תזרים מזומנים, דוחות רווח והפסד ועוד. הפרמטר השני ששונה בין משכנתא עסקית לפרטית הוא תנאי המשכנתא. אם הבנק השתכנע שהוא יכול לתת את ההלוואה, היא תהיה בתנאים טובים יותר לעומת משכנתא פרטית: אחוזי ריבית נמוכים יותר והחזר נמוך יותר, זאת בשל העובדה שזהו נכס שיניב רווחים וזהו אחד הביטחונות של הבנק.

לפרטים ומידע נוסף חייגו 052-7990260

משכנתא עסקית

בכל הקשור משכנתא לעסקים- רק בעזרת יועץ משכנתאות פרטי ובעל ניסיון

משכנתא, בין אם זו משכנתא עסקית או פרטית, היא התחייבות למשך שנים הכרוכה בתשלום חודשי גבוה. כדי להיות מודעים לכל צעד שאתם עושים בעניין המשכנתא חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי ובעל ניסיון גם במשכנתא לעסקים. הוא ינחה אתכם כיצד לפעול, כיצד להוכיח לבנק את רווחיות העסק ולשכנע שהוא יכול לתת לכם את המשכנתא בתנאים טובים יותר. הוא יסייע לכם באופן כללי בכל ההתנהלות הפיננסית בעסק ובכלל.

חנה אבייב היא יועצת משכנתאות פרטית בעלת ניסיון רב גם לגבי משכנתא עסקית. היא תסייע לכם לבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. מוזמנים ליצור קשר.

משכנתא עסקית

אם אתם עומדים להקים עסק, הרבה נושאים חשובים עומדים עכשיו על הפרק. כדי להתחיל להתניע את פעילות העסק נדרשת השקעה רבה של כספים. לצורך כך נלקחות הלוואות שעל בעל העסק להחזיר כאשר הוא מתחיל להיכנס לפעילות. אחד מסוגי ההלוואות הוא משכנתא עסקית. משכנתא זו יכולה להינתן כמימון לרכישת הנכס בו יהיה ממוקם העסק אך לא רק. היא יכולה לשמש גם לאיחוד הלוואות, מה שמנמיך את אחוזי הריבית ואת ההחזר  החודשי וגם מאפשר התנהלות פיננסית טובה יותר ושליטה בדברים. משכנתא עסקית דומה ברמת העיקרון למשכנתא פרטית אך ישנם הבדלים בין השתיים.

במה שונה משכנתא לעסקים ממשכנתא פרטית?

כמה דברים שחשוב לדעת על משכנתא עסקית

כאמור, משכנתא עסקית משמשת ברוב המקרים למימון רכישת נכס מסחרי אך יכולה להיות כלי להשגת מימון גם למטרות אחרות הקשורות לעסק. התנאים לקבלת משכנתא לעסקים הם נוקשים יותר מאשר במשכנתא פרטית אלא אם כן נעשה משכון של הנכס הנרכש או של נכס אחר כמו הבית הפרטי של בעל העסק. ללא נכס שימושכן בתמורה לקבלת המשכנתא, הבנק ירצה לקבל הוכחות לגבי רווחיות העסק כמו תזרים מזומנים, דו"חות רווח והפסד המעידים על רווחיות טובה. אם העסק בתחילת דרכו גם חוזים עתידיים יכולים להוות בטוחה עבור הבנק או הצהרת כוונות של לקוחות. אם עברתם את המשוכה של שכנוע שניתן לסמוך עליכם שהמשכנתא תוחזר, היא תינתן בתנאים נוחים וגמישים יותר ממשכנתא פרטית: אחוזי ריבית נמוכים יותר ופריסה נוחה יותר של התשלומים.

כמה דברים שחשוב לדעת על משכנתא עסקית

לפתוח את הראש ולבדוק את כל האפשרויות העומדות לרשותכם

כאשר מדובר על משכנתא רובנו מיד חושבים על הבנק בתור אופציה יחידה, ולא רק על הבנק כמוסד פיננסי אלא על הסניף הספציפי בו מתנהל חשבון הבנק שלנו. האפשרויות הן רחבות הרבה יותר. בעזרת יועץ משכנתאות פרטי שילווה אתכם בתהליך תוכלו לבדוק אופציות נוספות ולהשוות ביניהן: בנקים אחרים, חברות אשראי, חברות ביטוח וגופים נוספים המציעים משכנתאות והלוואות בכלל ומורשים כמובן לעשות זאת.

חנה אבייב היא יועצת משכנתאות ופיננסים פרטית. היא בעלת ניסיון רב הן בליווי לקוחות פרטיים והן בתור בנקאית. היא מוצאת לכל לקוח את דרך הפעולה ואת האפשרויות הטובות ביותר עבורו. מוזמנים ליצור קשר.

לפרטים ומידע נוסף חייגו 052-7990260

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם