משכנתא חדשה

לקיחת משכנתא חדשה נעשית לרוב עבור קניית דירה ראשונה, מה שהופך את המעמד למרגש במיוחד. עם זאת, ניתן לקחת משכנתא חדשה גם לאחר סילוק משכנתא קודמת, כלומר גם כאשר מוכרים דירה וקונים אחרת ואפילו כאשר נעשית רכישה של דירה להשקעה. בכל אחד מן המצבים ישנם נתונים שונים הקשורים למשכנתא שיש לקחת בחשבון כמו אחוז המימון המירבי שיכול הבנק לתת, תנאי הסף לקבלת המשכנתא, התהליך שתעברו עד קבלת המשכנתא ועוד. במיוחד כשמדובר על לקיחת משכנתא חדשה שהיא גם ראשונה, חשוב שילווה אתכם בתהליך יועץ משכנתאות פרטי שיסביר לכם על המושגים המבלבלים הקשורים למשכנתא ויסייע לכם להגיע מוכנים יותר לפגישות עם הבנקים ואף לבחור את ההצעה המתאימה ביותר.

לפרטים ומידע נוסף חייגו- 052-7990260

מה כוללת לקיחת משכנתא חדשה וראשונה?

מה כוללת לקיחת משכנתא חדשה וראשונה?

כאשר מדובר על משכנתא חדשה שנלקחת עבור דירה ראשונה, השלב הראשון הוא הוצאת אישור עקרוני ללקיחת משכנתא. הבנק יבדוק נתונים כמו גובה הכנסות, מצב החשבון וגובה המשכנתא המבוקש. אם הכל תקין הוא יוציא אישור. זה לא הזמן לנהל מו"מ על תנאי המשכנתא וגובה הריבית כיוון שזו תהיה תקפה רק אם תמהרו ותעשו את הקניה בשלושת השבועות הבאים. לאחר חתימה על החוזה וממש לפני לקיחת המשכנתא זה הזמן לנהל מו"מ על התנאים. חשוב לבדוק ולהשוות בין בנקים שונים ואף להרחיב את היריעה לבדוק גם מול גופים חוץ בנקאיים המציעים משכנתא. בשלב האחרון תצטרכו להציג בטוחות לבנק שיאפשרו את סיום התהליך וקבלת המשכנתא.

לקיחת משכנתא חדשה

לבדוק את אופציות לקיחת משכנתא חדשה בעזרת יועץ משכנתאות מומחה

משכנתא היא נושא כבד הכולל בתוכו מונחים ומושגים  שמוכרים לרובנו בשם שלהם אך לא באמת נבין את המשמעות שלהם מבחינת הכיס שלנו. ריבית קבועה או משתנה, הצמדה למדד או למט"ח, כל אלה יש להם משמעות רבה מבחינת התשלום שנשלם בסוף עבור המשכנתא. לכן, אל תיקחו סיכונים ואל תסתמכו על יועץ המשכנתאות בבנק. התייעצו עם יועץ משכנתאות פרטי שילווה אתכם עד סיום התהליך, יוכל לבדוק הצעות שונות שתקבלו, להנחות אתכם לפני פגישות עם הבנקים, ואם תהיו מעוניינים בכך, יועץ פרטי יוכל גם להיות לצידכם בזמן ניהול מו"מ.

חנה אבייב היא יועצת משכנתאות ופיננסים פרטית. בעזרת ניסיון רב הן כיועצת פרטית והן כבנקאית היא תסייע לכם בדרך למשכנתא המתאימה לכם ביותר. מוזמנים ליצור קשר.
לפרטים ומידע נוסף חייגו- 052-7990260

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה זה משכנתא הפוכה?