משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה תנאים

משכנתא הפוכה היא דוגמה ליתרונות שישנם לנכס שנמצא ברשותנו והוא כבר בבעלותנו. מדובר על פתרון אשראי המיועד לאוכלוסיה מסוימת: הגיל השלישי. מאפיין בולט של לפחות חלק גדול מאותה אוכלוסייה הוא מצד אחד ירידה בהכנסות בשל יציאה לגמלאות ומצד שני שישנו נכס אשר תשלום המשכנתא עבורו הסתיים. הדבר מאפשר מתן הלוואה גדולה יחסית תוך שעבוד הנכס. כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות אשר יסביר לכם את הנושא של משכנתא הפוכה תנאים ויעזור לכם להשוות בין הגורמים השונים המציעים משכנתא מסוג זה.
לפרטים ומידע נוסף חייגו- 052-7990260

משכנתא הפוכה תנאים

מה חשוב לדעת לגבי משכנתא הפוכה תנאים?

כאשר תבדקו את הנושא של משכנתא הפוכה תנאים יתכן שיהיו דברים שיפתיעו אתכם. לא סתם היא נקראת משכנתא הפוכה. אם במשכנתא רגילה ככל שגיל הלווים נמוך הם יוכלו לקבל אחוז מימון גבוה יותר, כאן הדבר הפוך: ככל שגיל הלווים מבוגר ניתן לקבל אחוז מימון גבוה יותר. משכנתא הפוכה ניתן לקבל לרוב מגיל 60, ישנן חברות שמאפשרות כבר בגיל 55, כאשר אם מדובר על זוג, מסתכלים על גילו של הצעיר יותר. דברים נוספים השונים בעניין משכנתא הפוכה תנאים לעומת משכנתא רגילה שניתן לפרוס אותה למספר שנים בלתי מוגבל עד פטירת אחרון הלווים, אך בשל כך נדרש להחתים גם כל ילדיהם של הלווים. גובה המשכנתא משתנה בהתאם לגיל הלווים והוא נע בין 15% מערך הנכס בגיל צעיר ועד מעל 50% בגיל המבוגר ביותר שניתן לקחת את המשכנתא.

מה זה משכנתא הפוכה?

מה זה משכנתא הפוכה?

משכנתא הפוכה תנאים נראים נוחים וגמישים. הדבר אינו מפתיע: ללווים יש נכס למשכן כך שלבנק יש בטוחה משמעותית להסתמך עליה. עדיין, למרות אותה גמישות, חשוב לבחון היטב את התנאים ואת ההבדלים בין המסלולים. יש הבדלים בין תשלום קרן וריבית מדי חודש כמו בכל הלוואה, תשלום ריבית בלבד מדי חודש ופריעת הקרן בסוף או אי תשלום בכלל ופריעת הקרן והריביות המצטברות ביחד. יש גם הבדל בין ריבית צמודת מדד או ריבית קבועה. על כל אלה חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה בתחום.

חנה אבייב היא יועצת משכנתאות בעלת ניסיון רב ותסייע לכם למצוא את המשכנתא ההפוכה שתסייע לכם לשמור  על רמת חיים טובה גם בגיל השלישי. מוזמנים ליצור קשר
לפרטים ומידע נוסף חייגו- 052-7990260

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

משכנתא הפוכה תנאים