מחזור משכנתא

מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות

מי מאיתנו לא עושה סדר בארון מדי פעם, מוציא וזורק דברים שאינם נחוצים ומארגן מחדש כך שחפצים אשר היו מפוזרים במדפים שונים מתקבצים למדף אחד וכך מתפנה מקום לחפצים נוספים. סדר כזה מאפשר לדעת טוב יותר מה בדיוק יש לנו ולהשתמש בחפצים בצורה יעילה יותר. תחשבו על חשבון הבנק שלכם בתור אותו ארון ועל הלוואות שונות שלקחתם זו אחר זו בתור אותם חפצים. גם המשכנתא והמסלול בו היא מתנהלת נכנסת לאותו "ארון". מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות דומה לסידור הארון. בעזרת איחוד הלוואות תוכלו להגיע להלוואה בתנאים טובים יותר וגם להיות מודעים יותר לסכום ההחזר החודשי.
לפרטים ומידע נוסף חייגו- 052-7990260

מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות

מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות: ממה מתחילים?

כדי לעשות מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות חשוב לתכנן את הדברים היטב ולבדוק את האפשרויות העומדות לרשותכם. שתי הפעולות יכולות להתבצע לחוד או כפעולה אחת. ניתן לבצע מיחזור המשכנתא למסלול המתאים יותר לתנאי השוק שיש היום, ואיחוד הלוואות באמצעות לקיחת הלוואה אחת חדשה וגדולה עם תנאים נוחים יותר להחזר. ניתן גם לאחד את ההלוואות לתוך המשכנתא, כלומר שמיחזור המשכנתא יכלול גם הוספה של אותן הלוואות לתוכה. כאשר יש נכס ברשותכם (וכנראה שיש אם כבר יש לכם משכנתא) וכבר החזרתם חלק ממנה התפנה לכם מקום להוסיף לתוכה את אותן הלוואות קטנות. חשוב לבדוק את האפשרויות מול בנקים שונים. אל תינעלו על הבנק בו קיבלתם את המשכנתא הקיימת.

מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות: ממה מתחילים?

להיטיב את תנאי מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות בעזרת מומחה בתחום

כדי שפעולת מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות תהיה יעילה ותתרום להתנהלות הפיננסית שלכם ולמצבכם הכלכלי, חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי ובעל ניסיון רב בתחום. חשוב לבדוק שליועץ המשכנתאות יש ידע רב בנושא, ניסיון של שנים והיכרות מעולה עם עולם ההלוואות, המשכנתאות והפיננסים בכלל. התייעצות עם יועץ משכנתאות פרטי היא השקעה חכמה מבחינתכם. כך תדעו שקיבלתם יעוץ ממומחה בתחום שהוא גם אובייקטיבי לחלוטין ורוצה רק בטובתכם, זאת בניגוד ליועץ משכנתאות מטעם הבנק אשר מתנהל קודם כל לפי האינטרסים של הבנק.

חנה אבייב היא יועצת משכנתאות ופיננסים פרטית ובעלת ניסיון רב אותו קיבלה גם מעבודתה בתור בנקאית. כל לקוח מקבל טיפול מקצועי ויחס אישי. מוזמנים ליצור קשר.
לפרטים ומידע נוסף חייגו- 052-7990260

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם